Zadowoleni z przeprowadzki | Listy od klientów Trans-Speed
Z usług Trans-Speed skorzystało dotąd wielu klientów. Sporo z nich wystawiło pochlebne referencje, a niektórzy przysłali je w formie listów i wraz z opisem swojej historii. To właśnie takie listy pokazują, że kiedy ktoś naprawdę potrzebuje szybkiej i sprawnej obsługi transportowej, nasza firma jest do pełnej dyspozycji.
2015-09-17, 12:35

„To był koszmarny dzień: w nocy zarwało się nasze łóżko – chyba ze starości puściły w nim sprężyny i z hukiem wylądowaliśmy na podłodze. Noc spędziliśmy na materacu, ale następnego dnia uznaliśmy, że na dłuższą metę tak się nie da i pojechaliśmy po nową kanapę.

Wybraliśmy idealny do spania i wypoczynku w dzień narożnik, który nawet nie kosztował tak dużo. Odetchnęliśmy. Ale wtedy w sklepie powiedziano nam, że transport możliwy jest dopiero we wtorek, po weekendzie. Do tego czasu było jeszcze 5 dni!

Nie wyobrażaliśmy sobie kolejnych nocy na materacu, tym bardziej, że była wczesna wiosna i od podłogi trochę ciągnęło. Stwierdziliśmy, że nie chcemy czekać na sklepowy transport i zaczęliśmy szukać go na własną rękę.

Dzięki tym nowoczesnym smartfonom, jeszcze będąc w sklepie znaleźliśmy stronę internetową i numer telefonu do firmy Trans-Speed. Rozmowa trwała chwilę i udało się! – po 30 minutach, w trakcie których załatwialiśmy formalności przy magazynie, podjechał elegancki samochód. Jeden uśmiech kierowcy i solidny uścisk jego dłoni wystarczył, żeby wszystkie moje obawy zniknęły.

Po szybkim załadunku dotarliśmy do domu, a pan był tak uprzejmy, by pomóc mężowi wypakować naprawdę sporych wielkości, ciężkie kartony.

Numer telefonu do Trans-Speed od razu zapisałam sobie w telefonie i wiem, że teraz zawsze mam do kogo zadzwonić, gdy będę potrzebowała usługi transportowej. Podejście właściciela oraz pracownika było takie, jak się tego oczekuje. Byliśmy zaskoczeni naprawdę niską ceną, bardzo, ale to bardzo miłą obsługą, no i oczywiście fachową realizacją.

Firmę Trans-Speed polecam wszystkim – i tym, którzy potrzebują prostej usługi przewozowej, i tym, którzy planują całą przeprowadzkę.

Z pozdrowieniami,

Małgorzata Kania z mężem Jarosławem”

 

Dziękujemy za zaufanie i polecamy się!

zespół Trans-Speed

KONTAKT / AUTOR
Wojciech Mieszczok
Trans-Speed
536 086 086
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy